Svět v klobouku.CZ

Marek Herman: Soumrak a znovuzrození otců | Webinář

Od ultimátní autority až po muže, jenž dokáže dětem vyjádřit bezpodmínečnou lásku. Postava otce prochází v novém století evolucí, která zásadně mění jeho roli v rámci rodiny a společnosti. Osvobození se od stereotypů ale i nové výzvy, které neznaly generace před námi, přináší zásadní otázky o tom, kdo vlastně otec v dnešní době je, jaká je jeho role a místo v rodinném portrétu. Odpovědi přinese známý lektor Marek Herman, jenž nám přiblíží nejenom poznatky ze své praxe, ale společně nahlédneme i do historických souvislostí, které nám poskytnou širší kontext toho, co řeší moderní rodina.

PhDr. Marek Herman
je uznávaný český pedagog a lektor. Vede oblíbené semináře o seberozvoji, sebepoznávání a o výchově dětí, hlavně v období předškolního věku. Vystudoval Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a působil jako externí pracovník na Katedře rekreologie Fakulty tělesné výchovy Univerzity Palackého v Olomouci a také na Vysoké škole ekonomické v Praze. Je autorem publikace Najděte si svého marťana, jež přináší svěží pohledy a úvahy z oblasti psychologie a mezilidských vztahů. Kniha se stala bestsellerem mezi rodiči a pedagogy a je označována za pozvánku do dětské psychiky.

Rádi bychom dopředu nasbírali otázky, kterým se bude Marek Herman během přednášky věnovat. Proto neváhejte a napište svůj dotaz prostřednictvím tohoto odkazu: https://bit.ly/SoumrakOtazky

🛠️ JAK WEBINÁŘ FUNGUJE?
— Přihlašování levou zadní: Na webinář se můžete připojit přes svůj telefon, tablet anebo notebook, nepotřebujete k tomu žádné další technické vybavení.
— Do webináře se lehce připojíte prostřednictvím kódu z vaší zakoupené vstupenky.
— Zážitek pro aktivní i pasivní posluchače: Do webináře se můžete aktivně zapojit a klást otázky, ale zároveň je určený i pro ty účastníky, kteří chtějí raději jen poslouchat.
— Live stream webináře se vysílá přímo ve vašem internetovém prohlížeči na platformě Tootoot. Není proto potřebné nic instalovat, ani se nikde registrovat.

🎁 VÝHODY WEBINÁŘE:
— Zúčastnit se ho můžete z pohodlí vašeho domova anebo kanceláře.
— Po odvysílání webináře vám bude po dobu 14 dní k dispozici jeho záznam.
— Efektivnější využití vašeho času bez potřeby cestovat.
— Možnosti klást otázky a komunikovat s lektorem webináře.
— Na jeden vstup se může zúčastnit celá domácnost.

🗓️ 13. 1. (čtvrtek)
🕖 Start: 19:00 hod.
🎫 Vstupenky: http://bit.ly/Soumrak1301