Svět v klobouku.CZ

Jak to funguje ?

Svět v klobouku je svět, který se točí kolem dětí z mateřských a základních škol. Jedná se o první inzertní server v České republice sloužící k seskupování služeb, produktů a inspirace zejména pro učitele a rodiče dětí z MŠ a ZŠ.
Svět v klobouku funguje na principu inzerce. Tedy každý registrovaný uživatel může vložit svou nabídku (pokud tomu daná kategorie odpovídá, tak i poptávku) do příslušné kategorie. Ostatní uživatelé ji pak snadno a rychle naleznou pomocí filtru nebo prohlížením vybraných kategorií. Základní inzerce je zdarma.
Velkou výhodou Světa v klobouku je možnost psát komentáře. Uživatelé si tak navzájem mohou pomáhat s rozhodováním, jaká nabídka je pro ně ta nejlepší.
Vložení inzerátu
Inzerát je možné vložit kliknutím v menu na Vložit inzerát . V okně tvorby inzerátu pečlivě vyplňte co nejvíce polí tak, aby Vás inzerát byl co nejlépe zacílen.
Umístění do kategorie
Inzerát nejlépe zacílíte vložením do určité kategorie. Toho můžete dosáhnout dvěma metodami:
  • Otevřete kategorii a podkategorii, ve které byste chtěli mít svůj inzerát – a v ní kliknete na menu Vložit inzerát . Při tomto postupu se vyplní kategorie i podkategorie Vašeho inzerátu automaticky a vy budete mít jistotu, že ostatní uživatelé najdou Váš inzerát tam, kde jej chcete mít.
  • Kliknete rovnou na menu Vložit inzerát a kategorii vyberete ručně z rozbalovacího menu
Vložený inzerát automaticky získává jeden bod. Více o bodech viz Zobrazení inzerátu
Zobrazení inzerátu
Pro zobrazování inzerátů využíváme na SVK „bodový systém“ – jako první se zobrazují inzeráty s nejvyšším počtem bodů. Inzerát, který má 0 bodů se skryje.
Inzeráty se stejným počtem bodů se řadí sestupně podle data vytvoření.
Jak lze získat bod
  1. Vytvořením inzerátu - Každý nově vytvořený inzerát získává automaticky jeden bod.
  2. Zakoupením bodu - Zákazník může ke svému inzerátu zakoupit libovolný počet bodů a tím svůj inzerát popostrčit do popředí. Bod lze dokoupit po přihlášení a kliknutí na menu Mé inzeráty . Platbu za zakoupený inzerát lze provést pomocí platební brány GoPay.
  3. Prodloužením skrytého inzerátu - V případě že inzerátu všechny body vyprší a je skrytý, je možné inzerát znovu aktivovat. Aktivací bude inzerátu přiřazen opět jeden bod a inzerát se opět začne zobrazovat.
  4. Bonusovým bodem od SVK - O akcích, během kterých lze získat odměnu v podobě bonusových bodů, informujeme své uživatele prostřednictvím FB stránek.
Bod získaný vytvořením nebo prodloužením skrytého inzerátu má platnost 6 týdnů.
Bod získaný zakoupením má platnost 14 dní.
Bonusový bod má platnost 14 dní.
Cena
Jeden bod stojí 25,-
Jednotlivé platné body se sčítají. Kolik máte zrovna bodů a kdy Vám který vyprší je možné vidět po přihlášení a kliknutí na menu Mé inzeráty

O co Svět v klobouku usiluje?

Zejména o vytvoření prostoru, kde bude vše, co rodiče a učitelé shání, na jednom místě. Hlavním cílem je tedy ušetřit čas a energii učitelům a rodičům, což jde ruku v ruce s pomocí všem, kteří mají rodinám a školství, co nabídnout. Bez vás, tedy bez uživatelů, by Svět v klobouku nemohl fungovat a pomáhat, tak jak má. Proto usilujeme i o to, aby o tomto projektu vědělo a využívalo jej, co možná nejvíce lidí.

Web pro Vás

Svět v klobouku je „živý web“, web, který se mění a přizpůsobuje požadavkům uživatelů. Přejeme si, aby se vám zde líbilo, a aby pro vás byl náš web skutečně co možná nejpřínosnější. Proto si velmi vážíme vašich ohlasů, námětů i připomínek – nebojte se nám napsat. Svět v klobouku je tu pro Vás!

Jak můžete pomoci?

Abychom ve Světě v klobouku vždy našli to, co právě hledáme, je třeba, aby o něm vědělo a využívalo jej, co možná nejvíce lidí. Proto bychom Vás chtěli poprosit o šíření zprávy o něm = řekněte o Světě v klobouku svým známým, nebo lidem, o kterých víte, že by se jim podobný server hodil. Sdílejte nás na FB, stáhněte si naše propagační materiály a umístěte je na nástěnku ve vaší škole, školce nebo třeba u pediatra…. Další nápady, jak nám pomoci naleznete zde.
Víme, že každá pomoc zabere minimálně čas, proto nám věřte, že si Vaší pomoci velice vážíme a moc za ni děkujeme!
Váš tým Světa v klobouku